Wichtige Ansprechpartner

Telefonzentrale: 04154 3069

Martina Henke: info@kopa-forstmaschinen.de

Daniela Grot: info@koop-fahrzeugbau.de

Nadine Kelbel: info@koop-bremsendienst.de

 

Geschäftsführung

Koop Fahrzeugbau: Johannes Koop, Maike Lachmann:
maike.lachmann@koop-fahrzeugbau.de

KOPA Forstmaschinen: Bernd Lachmann:
bernd.lachmann@kopa-forstmaschinen.de

Koop Bremsendienst: Monika Koop:
monika.koop@koop-bremsendienst.de

 

Betriebsleiter

Bernd Lachmann: bernd.lachmann@kopa-forstmaschinen.de

 

Vertrieb

Verkauf Fahrzeugbau: Christian Müller:
christian.mueller@koop-fahrzeugbau.de

Verkauf Forstmaschinen: Bernd Lachmann: 
bernd.lachmann@kopa-forstmaschinen.de

 

Technik/Konstruktion Fahrzeugbau

Aufbau: Gerhard Zietz: gerhard.zietz@koop-fahrzeugbau.de

Konstruktion/ Sonderprojekte: Christian Müller: 
christian.mueller@koop-fahrzeugbau.de

 

Werkstatt

Leitung Koop/KOPA: Gerhard Zietz:
gerhard.zietz@koop-fahrzeugbau.de

Service Koop FZB: Joachim Fickbaum:
joachim.fickbaum@koop-fahrzeugbau.de

Service KOPA Forstmaschinen: Jens-Petr Burmeister
jens.burmeister@kopa-forstmaschinen.de 

Koop Bremsendienst: Fred Krumstroh:
fred.krumstroh@koop-bremsendienst.de

Koop Bremsendienst: Hannes Simon: 
hannes.simon@koop-bremsendienst.de

 

Lager/Materialwirtschaft

Leitung Koop/KOPA: Thomas Herold-Ackermann:
t.herold-ackermann@koop-fahrzeugbau.de

 

Lager Koop Fahrzeugbau: Dominic Janz:
dominic.janz@koop-fahrzeugbau.de

Lager KOPA Forstmaschinen: Stefan Deutschmann: 
stefan.deutschmann@kopa-forstmaschinen.de

Koop Bremsendienst: Ralf Kollender: 
ralf.kollender@koop-bremsendienst.de

 

Buchhaltung

Koop Fahrzeugbau: Daniela Grot: daniela.grot@koop-fahrzeugbau.de

KOPA Forstmaschinen: Martina Henke:
martina.henke@kopa-forstmaschinen.de

Koop Bremsendienst: Nadine Kelbel:
nadine.kelbel@koop-bremsendienst.de

Kontakt

*) Pflichtfelder